cccccccccccc

aaaaaaaa

Bizi Arayın 0532 261 18 25

Yatılı Hasta Bakıcı Hizmeti

Hasta Bakıcı burada siz lere uzanmış sıcak bir el, bizler sizlerin bireysel ihtiyaçlarınız doğrultusunda ev ortamınızda yada hastane ortamında siz hasta, yaşlı, düşkün vs.. sevdiklerinize bakıyoruz. Bireysel sağlığınızı ve yaşam kalitenizi arttırmak ailenizin sevdiklerinizin yanında olma amacıyla her an, 24 saat, kesintisiz ailenizden biriymiş gibi ilgilenen bakıcı kadromuzla sizlere hizmet vermeye hazırız.

Alanlarında uzman, deneyimli elemanlarıyla özenli bakım ve şefkate her zamankinden daha çok gereksinim duyulan yaşlılık ve hastalık dönemlerinde ilgi ve sevgiyi hizmetle bütünleştirerek sunmayı ilke edinmiş bulunan  sahibi firmalar aracılığıyla almış olduğunuz Hasta Bakıcı hizmetleri sayesinde, Bilinçli bakım ve olağanüstü özen ile sürekli kontrol altında bulunan hastanızın, psikolojik ve bedensel iyileşmesindeki süreç kısalacak, en kısa sürede eski sağlığına kavuşacaktır.

Hastanede başlamış tedavinin, aynı standartların evde sürdürülmesi amacını taşır.
Kanser, felç gibi uzun süreli bakım ve tedavi gerektiren hastalara aralıklı veya sürekli olarak hemşire ve hastabakıcı desteği sağlanması amacına yönelik bir uygulamadır.
Genellikle klinik durumu bozuk, uzun süreli tedavi sonrası özenli bakım gerektiren hastalara, hasta bakıcı hizmeti desteği sağlanması amacı taşımaktadır.
Bu hizmetler talebe göre yatılı, gündüzlü veya part-time olarak karşılanır.
Hasta ve yaşlı bakımı için eleman temin ederken dikkat edilmesi gereken hususlar:
Daha önceden hasta veya yaşlı bakmış olduğundan emin olunmalı, tecrübesinin bulunmasına dikkat edilmelidir.TLFNasdasd