cccccccccccc

aaaaaaaa

Bizi Arayın 0532 261 18 25

Yatılı Bakıcı Hizmeti

Her ev ziyareti ile aynı dost yüzü görmek için Yatılı Hemşire bakıcı Hizmetinizde hedefimizdir. Sizin evinizde sağlık yatılı bakıcı hemşiresi ihtiyaçlarınızı veya ihtiyaçlarını belirlemek için ilk değerlendirmesini gerçekleştirecek yatılı hastaya Bakım arayışınız da ve size gerektigin de size yatılı hasta bakıcı hizmetin de koordine etmek gerekirse doktor takibi altın da yatılı bakıcıyı yönlendirmek takibini yapmak . evinizde yada hastanede hemşire tıbbi ihtiyaçlarına dikkat çekmek ve size tanı ile ilgili herhangi bir stres ya da yaşam tarzı sorunları yönetmek için yardımcı olacaktır.

Bizim yatılı hemşirelerin son derece nitelikli ve deneyimli emin olabilirsiniz. firmamızın hemşire lisanslı ve Devlet çalışmaya kayıtlı diplomalıdır (Aslında, bizim hemşireler. Evde yada hastanede bakıcı hizmetin de deneyimi yatılı hemşirelerimizle güven için de hizmet vermekteyiz. özel hastanede  evde sağlık sorunları. Bizim hemşirelerin çoğu iki dilli veya çok dilli ve biz her zaman en rahat konuşan dilde bakımını açıklayabilir bir hemşire ile eşleştirmek için elimizden geleni.

Ayrıca, en son faydalarını göreceksiniz teknolojik kaynakları mevcuttur. Her VNSNY hemşire ve doktor ve ev bakım ekibinin diğer üyelerinden bilgi aktaran özel bir yazılım ile donatılmış bir dizüstü bilgisayar taşır ve ilaçlar ve tedaviler hakkında özel veritabanlarına erişim sağlar. Her bilgisayar, çok özel güvenlik özellikleri vardır, bu nedenle gizlilik konusunda endişelenmenize gerek asla.

 

Each house is our goal Nurse Service in your visit to New York to see the same friendly faces of the visit. Your home health nurse will carry out an initial assessment to determine the needs or the needs of your maintenance plan and develop one like working with your doctor to coordinate other care providers that you need. Your nurse take care of their medical needs and will help you to manage any stress or lifestyle issues related to diagnosis.

Our nurses can be sure that all highly qualified and experienced. Each nurse in turkey State licensed and registered to operate (in fact, our nurses. Home care experience an average of 13 years) and all on-going training is specifically designed to address a wide pass health issues of our nursing home.Most of our nurses bilingual or multilingual, and we always try our best to match with a nurse may explain the maintenance in the language most comfortable speaking.

Also, you will see the benefits of the latest technological resources are available. Each VNSNY nurse and doctor and carries a notebook computer equipped with special software that transmits information from other members of the home care team and drugs and provides access to private databases about treatments. Each computer has many special security features, so you never have to worry about privacy.TLFNasdasd